ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali GİRGİN, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınlamıştır.
10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Cumhuriyetimiz’in Kurucusu, İstiklâl Savaşımızın Başkomutanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sonsuzluğa intikalinin 79. yıl dönümünde kendisini minnet ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetimiz’in kuruluşunun 94. yılını geride bıraktığımız bugünlerde, Gazi Mustafa Kemal’in bizlere işaret ettiği, “muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma” hedefine ulaşmak için İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak var gücümüzle çalışıyoruz.

Millî ve manevî değerlerini bilen; bilimde, sporda, sanatta,  kültürde var olan ve her türlü yeniliği takip eden bir nesil yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Atatürk’ün “Gençler, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız.” sözleri doğrultusunda, yeni nesilleri en iyi şekilde yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarına, tüm gazilerimize şükranlarımızı sunar, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim.

                     

                                                                                                                                 Mehmet Ali GİRGİN

                                                                                                                      Kumluca İlçe Millî Eğitim Müdürü