ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 97. Yıldönümü Kutlama Mesajı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 97. Yıldönümü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali GİRGİN, bir kutlama mesajı yayınlamıştır.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 97. Yıldönümü Kutlama Mesajı.

 

Bugün, milli iradenin ve milli egemenliğin temel dayanağı olan TBMM’nin açılışının 97.yıldönümünü milletçe birlik, beraberlik, huzur ve güven içerisinde kutlamaktayız. 

Cumhuriyetimizin kurucusu M.Kemal Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmekle, çocuklara olan güvenini ifade etmiş ve dünyada çocuklara bayram armağan eden bir lider olarak tarihe geçmiştir. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi en derin saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.

                                                                                                                                          Mehmet Ali GİRGİN

                                                                                                                            Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü