ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKA ve TÜBİTAK Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

BAKA ve TÜBİTAK Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yapılan işbirliği neticesinde hazırlanan program doğrultusunda 09.11.2016 Çarşamba günü Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda Kumluca ve Finike İlçesinden gelen gönüllü yaklaşık 60 öğretmen ve idarecinin katılımıyla Bilgilendirme Semineri Düzenlenmiştir.

Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, Şube Müdürümüz Sayın Yalçın Seyran, Finike ve Kumluca İlçelerinden öğretmen ve idareciler katılım sağlamıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Biriminde görevli öğretmenlerden Fatma Zeynep Şeran, Aslı Yüce ve Özlem Yılmaz’ın sunumlarıyla bilgilendirme semineri gerçekleşmiştir. Seminerin açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, seminere katılan tüm katılımcılara hoş geldiniz dileklerini iletmiş, güzel faydalı bir bilgilendirme semineri olması yönündeki temennilerini bildirmiştir.

Seminer süresince Tübitak Araştırma Projelerinin başvuru süreci ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’na sunulan projeler ve hibe destekleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

11-11-201611-11-201611-11-201611-11-2016