ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batı Antalya Sene Başı Özel Eğitim Sınıf Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı.

Müdürlüğümüz koordinasyonunda Kumluca Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından 14 Ekim 2016 Cuma Günü Saat 14:00’te Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Toplantı Salonunda Batı Antalya Sene Başı Özel Eğitim Sınıf Öğretmenleri Toplantısı yapıldı.
Batı Antalya Sene Başı Özel Eğitim Sınıf Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı.

Müdürlüğümüz koordinasyonunda Kumluca Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından 14 Ekim 2016 Cuma Günü Saat 14.00’te Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Toplantı Salonunda Kumluca, Finike, Kaş, Demre, Elmalı İlçesindeki tüm Özel Eğitim Sınıf Öğretmenlerinin katılımlarıyla “Batı Antalya Sene Başı Özel Eğitim Sınıf Öğretmenleri Toplantısı ” yapılmıştır.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, Antalya’nın batısında yer alan 5 ilçenin katılımıyla gerçekleşen bu toplantıya Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğu mutluluğu belirtmiş ve tüm katılımcılara Müdürlüğümüz bünyesindeki özel eğitim sınıfları ve faaliyetleri hakkında bilgiler vermiştir. Daha sonra Batı Antalya´daki ilçelere de hitap eden müdürlüğümüze bağlı Kumluca Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Abdullah Kocabaşoğlu tarafından toplantının gündem maddelerinin okunarak Rehberlik Araştırma Merkezinin I. ve II. Yarıyılda yapılacak çalışmaların planlanması konularını tartışmaya sunarak toplantıya devam edilmiştir.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı için de Özel Öğretim Sınıf Öğretmenlerine yönelik yapılacak çalışmalar, destek eğitim odaları ile okullarda yaşanan devamsızlık vb sorunlar-çözüm önerileri de gündeme alınmıştır.Ayrıca toplantıya Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölüm Başkanlığından Öğretim Görevlisi Yard.Doc.Dr.Nesrin Sönmez de konuşmacı olarak katılmıştır.Yapılan çalışmaları değerlendirmiş ve önerilerini sunmuştur.

Toplantı iyi niyet ve temennilerle sona ermiştir.

18-10-201618-10-201618-10-201618-10-201618-10-2016