ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çeşitli Yarışmalarda İl Düzeyinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda öğretmenlerimizin ve okul yöneticilerimiz tarafından yapılan doğru yönlendirmeler sonucu öğrencilerimiz çeşitli türdeki birçok sosyal faaliyette ve yarışmalardaki dereceleriyle başarılarının meyvesini toplamaya başladılar.
Çeşitli Yarışmalarda İl Düzeyinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi.

Bu doğrultuda İl´de düzenlenen birçok müsabakada dereceler kazanan öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz eşliğinde İlçe Kaymakamımız tarafından ödüllendirilmişlerdir.

Dereceye giren öğrencilerimiz ve başarılı oldukları konulara ait listeler aşağıda yer almaktadır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Gençlerden Ecdada Mektup 15 Temmuz Şehitlerine adlı yarışmada İlçemiz Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencisi Destan Şara ARAS ve Kumluca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Şuheda ARSLANHAN kendi yaş grubu kategorilerinde İl 1.si olmuşlardır.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kuran’ın Genç Muhafızları Hafızlık Yarışmasında Müdürlüğümüze bağlı Kumluca Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Mehmet Akif ARITÜRK İl 2.si olmuştur.

Çanakkale Savaşlarının 102.Yıldönümü ve Anma Törenleri kapsamında Ortaokullar Arası düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında Müdürlüğümüze bağlı Kasapçayırı Ortaokulu Öğrencisi Neva KARAKAYA İl 2.si olmuştur.

 

Bu kapsamda İlçe Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine İlçe Kaymakamımız Dr. Polat KARA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin,Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca, Şube Müdürleri Halil Başaran ve Yalçın Seyran ile ilgili okullarımızın yöneticileriyle birlikte öğrencilerimiz katılmışlardır. Törende öğrencilerimiz tebrik edilerek kendilerine çeşitli hediyeler verilmiştir.

30-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-201730-03-2017