ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmenlerle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Yeniden Buluştuk.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinesinde ve Öğretmenler Günü Kutlama Komitesince hazırlanan kutlama programı kapsamında Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 24 Kasım 2016 Perşembe Günü Saat 18.30’te  Emekli Öğretmenlerimizle akşam yemeğinde bir araya geldik.
Emekli Öğretmenlerle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Yeniden Buluştuk.

Düzenlenen etkinlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Polat Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, Şube Müdürlerimiz ve Kumluca Eğitimine emeği geçen Emekli Öğretmenlerimiz hazır bulunmuşlardır. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin yaptığı açılış konuşmasında öncelikle bu buluşma etkinliğe katılarak bizleri onurlandırdıkları için Emekli Öğretmenlerimize teşekkürlerini sunarak onlara hoş geldiniz dileklerini iletmiştir. Bu çalışmanın öğretmenler gününde yapılıyor olmasının müdürlüğümüz ve kutlama komitesindeki arkadaşlarımız için ayrı bir önem arz ettiğini ifade eden ilçe müdürümüz, değerler eğitimi kapsamında bu gibi örnek çalışmaların yapıldıkça değerlerimizin kamuoyunda öneminin artacağını dile getirmiştir. Kumluca eğitiminde önemli katkıları olan değerli öğretmenlerimiz için düzenlediğimiz bu etkinliğin artık bir gelenek haline gelerek bundan sonra daha da olgunlaştırılarak düzenlenmesi noktasında gereken her şeyin yapılacağını ifade etmiştir.

İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Polat Kara da bu etkinliğin ilçemizde organize edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etmiş ve eğitim camiamıza hizmet etmiş olan öğretmenlerimize duyduğu minnettarlığı ifade ederek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlamıştır. 

 

Samimi bir havada geçen etkinlikte emekli öğretmenler görüşemedikleri arkadaşlarıyla görüşmüşler, eski anılarını paylaşmışlardır. Etkinliğe katılan davetliler yılda bir gün dahi olsa bir araya gelmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getirmişlerdir.