ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimizle İftardayız…

Hayırseverlerimizle İftardayız…

Kumluca ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Kumluca´da okul yaptıran, arsa bağışlayan ve okullarımıza sürekli maddi olarak yardımda bulunan hayırseverlerle 05 Haziran 2017 Pazar akşamı Müdürlüğümüze bağlı Kumluca Öğretmenevi’nde geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde bir araya gelindi.

İftar Yemeği Programımıza ilçe Kaymakamımız Sayın Dr.Polat Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, Şube Müdürlerimiz, Hayırsever okullarımızda görevli Okul Müdürleri, Okul yaptıran ve arsa bağışlayan ve de okullarımıza sürekli maddi olarak yardımda bulunan hayırseverlerimiz ile yakınları katılmışlardır.

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, okul yaptırmak ve okul vb. işler için arsa bağışlamak, okullarımıza, öğrencilerimize maddi ve manevi desteklerde bulunmak gibi davranışların toplumumuzda çok önemli bir hayır hizmeti olduğunu dile getirmiş ve değerleri olan bizim gibi toplumlarda bunun yaşatılmasının önemine değinmiş ve programa katılan tüm hayırseverlerimize minnet duygularını ifade etmiştir.

 

İftar programında söz alan hayırseverler de eğitime maddi ve manevi olarak hizmet etmenin gurur ve mutluluk verici olduğunu bu sevinci ve mutluluğu rabbimizin, imkânı olan herkese nasip etmesini dile getirmişlerdir.

06-06-201706-06-201706-06-201706-06-2017