ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HEM Halk Oyunları Ekibi Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin Çetinkaya´yı Ziyaret Etti.

Müdürlüğümüze bağlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Antalya´da yapılan İl Yarışmasında İlçemizi gururla temsil ederek il birincisi olmuştur.Böylece Bölge finaline katılmaya hak kazanmıştır.
HEM Halk Oyunları Ekibi Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin Çetinkaya´yı Ziyaret Etti.

Halk Oyunları Ekibimizin Antalya birincisi olarak Denizli´de gerçekleştirilecek olan bölge finaline katılmaya hak kazanmasının ardından ekiple birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir ile Usta öğretici Bayram Erğin Belediye Başkanımız Sayın Hüsamettin Çetinkaya´yı makamında ziyaret etmişlerdir.

Konuya ilişkin Belediye başkanımız şu açıklamalarda bulunmuştur: Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Antalya´da düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında Kumluca’yı temsil eden il Şampiyonu olarak Mart ayı sonunda Denizli’de gerçekleştirilecek Halk Oyunları Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ekibi ziyaretimize geldi. Halk oyunları ekibimizin şampiyonluğu ile gurur duyduk, bölge şampiyonasını da kazanacaklarına inandığım ekibimize başarılar diliyorum.

23-02-201723-02-201723-02-201723-02-2017