ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan, İlçemizi Ziyaret Etti.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Kumluca Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen Merkezi Hizmet İçi Eğitim Semineri için ilçemize gelen Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhammet Özdemirci ile birlikte inşaatı devam etmekte olan yatırımları da yerinde inceleyerek okullarımızı ziyaret etmiştir.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan, İlçemizi Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin ziyaret süresince kendilerine eşlik etmiş olup Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatı, Havva Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi Pansiyonu inşaatı, Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli ve Kumluca Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunu gezerek inşaatlar ve okullardaki genel durumlar hakkında bilgi vermiştir.

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Polat Kara ile Kumluca Belediye Başkanımız Sayın Hüsamettin Çetinkaya’yı da makamlarında ziyaret etti.

İlçemizde müdürlüğümüzce ortaokul ve lise son sınıf öğrencilerimize bir üst öğrenim kurumlarına yapacakları tercihlerde yardımcı olmak üzere oluşturulan Tercih Danışmanlığı Merkezlerimizi de ziyaret eden Sayın Arslan, Kumluca Belediyesi’nin giriş katında hizmet veren tercih danışmanlık merkezini Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin Çetinkaya ile birlikte ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etmiştir. Bu ve benzeri şekillerde yapılan uygulamaların Kumlucayı ilimizde farklı bir konuma taşıdığını ve bunu diğer ilçelere hissettirdiğini vurgulayan Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin’e ve Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya teşekkür etmiştir. Sayın Arslan: “Geleceğimiz olan öğrencilerimizin ülkemize daha faydalı bireyler olarak yetişmeleri açısından Tercih Merkezinin çok yararı olacaktır. Özellikle hangi alanda tercih yapma konusunda yanlış karar alacak öğrencilerimiz için doğru bir karar verilmiş. Bu çalışmanın tüm ilçelere örnek olmasını temenni ediyor, Kumluca Belediyesine de öğrencilerimiz için yaptığı bu güzel hizmetten dolayı da teşekkür ediyorum.” dedi.

20-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-201720-07-2017