ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı Sona Erdi.

    İlçe Millî Eğitim Müdürlerine yönelik Eğitim Yönetimi Çalıştayı 19-23 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.
İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi Çalıştayı Sona Erdi.

Bakanlığımız birimlerince yapılan çalışmaları değerlendirmek, planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, yürütülmekte olan müfredat güncelleme süreci, kabul edilenlerin paylaşılması ile mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla; Genel Müdürlüğümüzce, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü ile koordineli olarak tüm ilçe millî eğitim müdürlerine yönelik düzenlenen “İlçe Millî Eğitim Müdürleri Eğitim Yönetimi” çalıştayı 19 Aralık 2016 tarihinde başlamış olup 23 Aralık 2016 Cuma günü tamamlandı.

Çalıştaya ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin de katılım sağlamıştır.

Tüm ilçe millî eğitim müdürlerinin katıldığı eğitim yönetimi faaliyetinde; Bakanlığımız merkez teşkilatı üst düzey yöneticileri, Gazeteci-Yazar Abdurrahman DİLİPAK ile Ahmet TAŞGETİREN ve akademisyenler tarafından başta 15 TEMMUZ MİLLÎ İRADE ZAFERİ konuları olmak üzere bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Programın başarı ile uygulandığı ve amacına ulaştığı ifade edilmiştir.

Yöneticilerin motivasyonlarını artırarak kişisel ve meslekî gelişimlerine katkı sağlayacağı düşünülen bu çalışma ile milletimizin millî iradeye sahip çıkma iradesinin taçlandığı 15 Temmuz Millî İrade Zaferinin nesilden nesile aktarılmasında da önemli bir işlev görecektir.