ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin´in Yılsonu Karne Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı'nın sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayınlamıştır.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin´in Yılsonu Karne Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, Değerli Eğitim Yöneticilerimiz, Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz 2018/2019 Eğitim Öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın mutluluk ve heyecanını sizlerle paylaşıyorum. 

Sevgili Öğrenciler;

Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecinde öncelikle dinlenmenizi aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde bulunmanızı ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum. 

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Çocuklarımızın yetişmesinde emeğinizin, gayretinizin ne kadar çok olduğunu biliyorum. Eğitim öğretim yılı boyunca  geleceğimizi sağlam temeller üzerine oturtmak amacıyla yaptığınız tüm özverili çalışmalar için sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hepinize şimdiden iyi tatiller diliyorum. 

Kıymetli Velilerimiz;

Çocuklarınız elinden gelen bütün gayreti göstererek çalıştılar. Onların karnedeki notları elbette ki önemlidir ama asıl önemli olan her koşulda çocuklarınıza duyduğunuz güveni ve desteği sürdürmektir. Hiçbir karne notu çocuğunuzdan daha değerli değildir. Çocuklarınıza her zaman onların yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz ki onlar da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alabilsinler. 

Öğretim yılı içinde ilçemizde eğitim camiamızın gayretleri sonucunda, öğrencilerimiz  ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde akademik başarılarının yanında sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlerde de üstün başarılar göstermiş, bizleri gururlandırmışlardır. Bu başarıda emeği geçen yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum.

Bu duygularla bir öğretim yılı daha biterken Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)  girecek bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.Milli Eğitim Bakanlığımızın hazırlamış olduğu çocuklarınızla birlikte bu yaz tatilinde güzel anılar biriktirmeniz için bazı öneriler hazırladı.Bu önerileri de dikkate almanızı öneriyorum.

Sağlıklı, mutlu, dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileğiyle tüm öğrencilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza iyi bir tatil diliyor, eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum. 

                                                                                                                                               Mehmet Ali GİRGİN 

                                                                                                                                       Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

             14-06-2019