ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti Gerçekleştirildi.

İstanbul Beşiktaş´ta meydana gelen hain terör saldırısında yaralanan ve şehit olan emniyet mensupları için İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin Milli Eğitim camiamız adına İlçe Emniyet Müdürlüğümüze taziye ziyaretinde bulunmuştur.    
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti Gerçekleştirildi.

İstanbul Beşiktaş´ta meydana gelen hain terör saldırısında yaralanan ve şehit olan emniyet mensupları için İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Girgin, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Deniz Yılmaz’a taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret; İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Girgin, Şube Müdürleri, İlçemiz İmam Hatip okullarından birer öğrenci ve okul müdürleri ile birlikte gerçekleştirildi.

Ziyarette; elim olayla ilgili kısa bir açıklama yapan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali Girgin, duyduğu üzüntüyü dile getirerek " Hain saldırıda hayatlarını kaybeden emniyet mensubu ve sivil tüm şehitlerimizin ruhları şad, mekânları cennet olsun. Bizler ve öğrencilerimiz her bir cenaze ve her bir yaralının ailemizin bir ferdi olduğu düşüncesindeyiz ve bu acıyı paylaştığımızı, milletimizin emniyeti, asayişi, düzenini sağlamak için gecesini gündüzüne katan kolluk kuvvetlerimize karşı hain terör örgütleri ve onların işbirlikçileri ile mücadele etmeye devam edeceğiz. En büyük sermayemiz de gençlerimizi vatan, millet, bayrak şuuru ile yetiştirmek olacaktır" dedi. Daha sonra ilçemizde İmam Hatip okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimiz tarafından Kuran-ı Kerim okunup dua edilerek şehitlerimizin ruhuna bağışlanmıştır.

Taziyeleri kabul eden Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Vekili Deniz Yılmaz da; ziyaretlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin’e, okul müdürü ve öğrencilere teşekkür ederek terörle mücadelede azimle devamlılık mesajı verdi.

 

 12-12-201612-12-201612-12-201612-12-201612-12-2016