ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, 23 Nisan’da Makamını Öğrenciye devretti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin seminer dolayısıyla şehir dışında olmasından dolayı yerine vekalet eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın  Habib İlaslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Adrasan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Hamza Bilgin’e bıraktı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, 23 Nisan’da Makamını Öğrenciye devretti.

Milli Eğitim Müdürü olduğunda yapmak istediklerini sıralayan öğrencimiz, “Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Habib İlaslan ise dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramının ülkemizde bulunmasından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Vekili Habib İlaslan, “23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Dünyada tek çocuk bayramı olan ülke Türkiye’mizdir. Bundan dolayı da gururluyuz. Şuanda Cumhurbaşkanımızı ve Başbakanımızı tüm dünya ülkelerinden çocuklarımız ziyaret ediyor. Kısa süre de olsa makamlarımızı onlara bırakıp, temiz kalplerinden gelen istek ve arzularını duymak bizleri de mutlu ediyor. Çünkü onlarda garez yok, kin yok, tertemiz, pırıl pırıl çocuklar.” diye konuştu.

20-04-201820-04-201820-04-2018