ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin´in Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin, Yeni Yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlamıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin´in Yeni Yıl Mesajı

Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrencilerim,

Sevinç ve üzüntüleriyle birlikte bir yılı daha geride bırakıyoruz. Dünyamız ve hayat şartlarımız her geçen gün hızla değişmekte ve bu yarışta milli eğitim camiası olarak yerimizi almak için büyük çabalar sarf etmekteyiz. Öğretim programlarında ve öğrenme stratejilerinde her geçen gün önemli değişiklikler yaşamaktayız. Eğitim camiası olarak önemli kararların alındığı, büyük projelerin uygulamaya konulduğu, eğitimde birçok değişikliklerin yaşandığı bunların yanında da menfur saldırıların yaşandığı, güç odaklarının ülkemizi bölmeye parçalamaya çalıştığı, her bir taraftan sindirilmeye çalışıldığımız bir 2016 yılını geride bırakıyoruz.

        Yeni yıl, yeni umutlar demektir. 2017 yılında Yeni Büyük Türkiye’yi inşa edecek kadroların şerefli birer üyesi olarak bu süreçte, eğitimciler olarak misyonumuzu yerine getireceğimize dair inancı taşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Milli Seferberlik çağrısında bulunduğu bu dönemde biz eğitimciler olarak yeni bir yılda milletimizin eğitim kurumlarımızdan beklentilerini karşılamak için hep beraber çok daha fazla çalışacağız. 

 Bu minvalde, 2017 yılının öğrencilerimize, ailelerine ve tüm meslektaşlarıma sağlık, mutluluk, huzur, barış ve de başarılarla dolu ve bir yıl olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum.

                                                                                                Mehmet Ali GİRGİN  

                                                                                       Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 07350 Kumluca/ANTALYA - 02428871006, 02428871938, 02428871519

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.