ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSG Mali İhtiyaçların Yönetimi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İSG Mali İhtiyaçların Yönetimi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2018/7 genelgesi gereği İş Sağlığı ve Güvenliği Mali İhtiyaçların Yönetimi Bilgilendirme Toplantısı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Habib İlaslan Başkanlığında ve İlçemizde İSG Uzmanı olarak görevli Halil İbrahim Gülegül’ün sunumlarıyla gerçekleştirilmiştir.

İlçemiz Atatürk İlk/Ortaokulu Konferans Salonu’nda 14 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına, müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızın müdürleri katılım sağlamıştır.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Habib İlaslan, genelge gereği yapılacak iş ve işlemler, ayrıca okul müdürlerini ilgilendiren diğer işlemler hakkında bilgilendirme yapmıştır. Daha sonra İlçe İSG Büro Yöneticisi Halil İbrahim Gülegül tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında okullarda var olan ve/veya doğacak tehlikelerin giderilmesi noktasında oluşan mali giderler için MEBBİS modülünde açılan Kurum Risk Tabanlı Ödenek Girişi ekranına nasıl giriş yapılacağı ve bu süreçte dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Toplantı dilek ve temenniler ile sonra ermiştir. İlgili program dahilinde aynı konudaki toplantı İlçe İSG Büro Yöneticisi Halil İbrahim Gülegül tarafından Finike, Demre ve Kaş İlçelerinde de yapılmıştır.

 27-03-201827-03-201827-03-201827-03-2018