ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Kızlar Voleybol Müsabakaları Sona Erdi.

Kumluca Gençlik Hizmetleri  ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  İş birliği ile Okul Sporları etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Küçük Kızlar Voleybol Müsabakaları sona erdi.
Küçük Kızlar Voleybol Müsabakaları Sona Erdi.

Kumluca Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda finali oynanan Voleybol Müsabakalarında, sporcular kıyasıya mücadele vererek taraftarlarına heyecan dolu dakikalar yaşattılar. Final heyecanının ardından, ödül törenine geçildi. 

Ödül Törenine Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Erol Koca, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve veliler ve öğrenciler ve çok sayıda öğrenci katılım sağladı. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Söylenmesiyle başlayan törende, final müsabakasının ardından derece alan okullara kupa ve madalyaları takdim edildi.

Küçük Kızlar Voleybol Müsabakasında derece alan okullar;

1.      Ziya Gökalp YBO

2.      Mimar Sinan Ortaokulu

3.      Atatürk Ortaokulu

Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Erol Koca ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri derece alan öğrencilere kupa ve madalyalarını takdim ederek, öğrenciler başta olmak üzere, okul idarecilerine ve öğrencileri çalıştıran öğretmenlere başarı dileklerinde bulundular.

Ödül Töreni hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

03-04-201803-04-201803-04-201803-04-201803-04-201803-04-2018