ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kumluca Belediyesi ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.

  “Eğitim İş Birliği Protokolü” kurumları temsilen, Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin Çetinkaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali Girgin arasında Kumluca Belediyesinde düzenlenen imza töreninde imzalanmıştır.
Kumluca Belediyesi ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.

İmzalanan İş birliği protokolü, tarafların görev ve hizmet alanlarına göre yapılacak planlamalar ve sağlanacak mutabakatları içeriyor.

Protokole göre, Eğitim Öğretim, Eğitim Yönetimi, Ders Dışı Etkinlikler (Güzel Sanatlar ve Sportif Faaliyetler) Sağlık, Beslenme, Çevreye Duyarlılık ve Veli Destek Çalışmaları, Fiziki Mekanların Kullanılması, Kültürel Yayınlar, Halk Eğitimi Merkezi Koordinesinde Yürütülecek Kurslar ve Etkinlikler, Gençlik Meclisi, Okul Meclisi, Okul Demokrasi Bilincine Yönelik Yürütülen Projeler, Geziler, Deve Güreşleri, Festivaller (Yörük Göçü, Domatexpo, Tarım ve Seracılık Festivali gibi), Doğa Yürüyüşleri, Üniversite Tanıtım Etkinlikleri (Fuar ve Organizasyonlar), Konferans, Sempozyum ve benzeri etkinlikler, Bilimsel İçerikli Projeler ve ihtiyaç üzerine belirlenecek olan diğer alanlarda iş birliği yapılacak.

Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin; “Kumluca Belediyesi ile kültürel, sportif ve bilimsel alanda iş birliği yapıyorduk. Bundan sonra bu iş birliklerini protokol altına almış olduk, hayırlı olsun” dedi.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ise; “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle Sosyal, Kültürel ve Bilimsel alandaki yapacağımız iş birliğini protokol altına aldık. Daha önce bu tür iş birliklerimizi yaparken her defasında ayrı ayrı yazışmalar yapmak zorunda kalıyorduk. Bundan sonra yapacağımız faaliyetlerde evrak takibi yapılarak zaman kaybı yaşanmayacak. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” dedi.

 

 

 26-03-201826-03-2018

Hükümet Konağı Kat 3 07350 Kumluca/ANTALYA - 02428871006, 02428871938

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.