ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kumluca Gençlik Meclisi Öğrencileri Milli Egemenlik Haftası Özel Gündemli Toplantısını Yaptı.

Müdürlüğümüz ve Kumluca Belediyesi arasında düzenlenen protokol gereği yürütülmekte olan Kumluca Gençlik Meclisi Projesi kapsamında öğrencilerimiz, 19.04.2018 Perşembe günü saat 10.00’da Kumluca Belediyesi Konferans Salonu´nda  düzenlenen Milli Egemenlik Haftası özel gündemli toplantıda bir araya geldiler.
Kumluca Gençlik Meclisi Öğrencileri Milli Egemenlik Haftası Özel Gündemli Toplantısını Yaptı.

Toplantıya Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali Girgin ile okullarımızdan sınıf ve okul temsilcisi öğrenciler ile öğretmen ve okul müdürlerimiz katılmışlardır.

Toplantıya saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlanmış olup ardından Divan Kurulu Başkanı, Gül-Çetin Kaur Anadolu Lisesi Öğrencisi Mustafa Ata Arıcan, toplantı açılış konuşmasını yapmıştır. Gündem maddelerinin de okunduğu bu konuşmanın ardından okul meclis başkanları “Milli Egemenlik Haftası” münasebetiyle konuşmalarını gerçekleştirmişlerdir. Kumluca Gençlik Meclisi öğrencileri Kumluca Belediyesi ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden talep ve sunacakları teklifler konulu gündem maddesi esnasında, söz alarak tekliflerini ve taleplerini divan kuruluna iletmişlerdir ve ardından oylamaya sunularak bu teklifler değerlendirilmiştir. Oylama sonunda hemfikir olunan konular not alınarak raporlaştırılıp ilgili kurumlara iletilecektir.

Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin toplantı sonunda yaptığı konuşmasında, öğrencilerimizin bu kadar yol kat ederek ve hemfikir olarak benimsedikleri mümkün olan tüm uygulamaların müdürlüğümüzce destekleneceğini ifade etmiştir. Belediye Başkanı Sayın Hüsamettin Çetinkaya da öğrencilerimizin Kumluca´nın sorunlarına duyarlı olmaları, Kumluca´nın geleceğinde söz sahibi olmalarının gurur verici bir tablo olduğunu belirtmiş, egemenliğimiz açısından ümit vadeden gençlerimizin, ülkemizin yarınlarına dönük fikirlerinden her zaman istifade ettiklerini söyleyerek öğrencilerimize başarılar dilemiştir.

 Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona ermiştir.19-04-201819-04-201819-04-201819-04-2018

Hükümet Konağı Kat 3 07350 Kumluca/ANTALYA - 02428871006, 02428871938, 02428871519

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.