ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası´ndan Öğrencilerimize Giyim Yardımı

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ilçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yönelik 15.11.2016 Salı günü Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlenen törenle ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yönelik ayakkabı ve eşofmandan oluşan giyim yardımı paketleri okul müdürlerine teslim edildi.
Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası´ndan Öğrencilerimize Giyim Yardımı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen eğitim yardımları kapsamında, Kumluca´daki öğrencilere giyim yardımı yapıldı. 

Yardım kampanyası için Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi´nde düzenlenen törene, İlçe Kaymakamı Dr.Polat Kara, İlçe Jandarma Komutanı Jn.Bnb.Gürcan Yıldırım, İlçe Emniyet Müdür V.Deniz Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Seyran, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat H.Günay ve KUTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile okul müdürleri katıldı.

Ayakkabı dağıtımı öncesi konuşan KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat H. Günay, 2016 Eğitim Yardımları kapsamında, giderleri TOBB tarafından karşılanan spor ayakkabı ve eşofmandan oluşan giyim paketlerinin ilçe genelindeki tüm okullara okul müdürlerimiz aracılığıyla dağıttıklarını söyledi.

Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürleri tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi180 öğrenciye giyim paketi dağıtılacağını anlatan Murat Günay, bu gibi sosyal içerikleri projelerin içinde yer almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali Girgin de, eğitim konusunda yardım yapan herkese teşekkür ettiklerini, yapılan yardımların kendilerini olduğu kadar, öğrencileri de sevindirdiğini, katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

 18-11-201618-11-201618-11-2016