ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kumluca’da Yıldızlar Meclisi "23 Nisan Özel" Gündemli Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.

   İlçemizde tüm ortaokul öğrencilerinin katılımıyla oluşturulan‘’Yıldızlar Meclisi’’ nin 2. Genel Kurul Toplantısı, 23 Nisan Özel gündemli olarak Kumluca Sultan Alparslan Konferans Salonunda yapıldı.
Kumluca’da Yıldızlar Meclisi "23 Nisan Özel" Gündemli Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.

Toplantıya Kumluca Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hüseyin Orhantekin, ilçemiz ortaokullarında görevli Sosyal Bilgiler Öğretmenleri, okul ve sınıf temsilcisi öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu  müdürü Hüseyin Orhantekin, Kumluca Belediye Başkanımız Sayın Hüsamettin Çetinkaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin’in yoğun iş temposundan dolayı genel kurul toplantısına katılamadıklarını, ancak selamlarının olduğunu belirtti.  Yıldızlar Meclisi toplantısından hayırlı kararlar çıkmasını temenni ederek sözlerine şöyle devam etti: Okulumuz koordinatörlüğünde kurulan ve ‘’Büyük Fikirler ve Güzel Yarınlar İçin Bu Defa Söz Küçüğün’’ sloganıyla başladığımız çalışmalarımızda olumlu gelişmeler kaydettik. Bugün sizler demokrasinin bir kültür ve yaşam biçimi olduğunu buraya katılarak gösteriyorsunuz. İlçemiz adına güzel kararların alınması dileğiyle hepinize başarılar dilerim dedi.

 

Toplantıda alınan kararlar Kumluca Yıldızlar Meclisi Başkanı aynı zamanda Kumluca Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi olan Merve Çelen yönetiminde oylamaya sunuldu. Oy çoğunluğuyla alınan kararlar Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kumluca Belediyesine bildirilmek üzere toplantı sonlandırıldı.

25-04-201725-04-201725-04-201725-04-201725-04-201725-04-2017