ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimizin Radyo Sunuculuğu Hayali Gerçek Oldu.

Sarıcasu Mesleki Özel Eğitim Merkezi öğrencisi Pınar Gürkan´ın radyo sunuculuğu hayali gerçek oldu.
Öğrencimizin Radyo Sunuculuğu Hayali Gerçek Oldu.

Kumluca Sarıcasu Mesleki Özel Eğitim Merkezi öğrencisi Pınar Gürkan´ın radyo sunuculuğu hayali, TRT Antalya Bölge Radyosu tarafından, eğitim merkezinde yapılan canlı yayın sayesinde gerçekleşti.

Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destek Polislik Büro Amirliği, Kumluca Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ´Engel Siz Olmayın Yeter2´projesi çerçevesinde yürütülen çalışmayla TRT Antalya Bölge radyosunun Kumluca´da canlı yayın yapmasını sağladı. Kumluca Sarıcasu Mesleki Özel Eğitim Merkezi´nde gerçekleştirilen ´Akdeniz´in Sesi´ programının bir bölümünde mikrofona geçen Pınar Gürkan, önce kendisini tanıttı.

Daha sonra ´Engel Siz Olmayın Yeter´ projesi hakkında bilgi veren Pınar Gürkan, proje kapsamında yapılan gezileri, kültürel ve sportif etkinlikleri anlattı. Sunuculuk hayalini gerçekleştirdiği için çok heyecanlı ve çok mutlu olduğunu söyleyen Pınar Gürkan´a arkadaşları Osman Soylu ve Beyza Uysal da eşlik etti. Programa, Kumluca İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin de katıldı.

21-05-201821-05-201821-05-201821-05-201821-05-201821-05-2018