ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye ve İl Düzeyinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda öğretmenlerimizin ve okul yöneticilerimiz tarafından yapılan doğru yönlendirmeler sonucu öğrencilerimiz çeşitli türdeki birçok sosyal faaliyette ve yarışmalardaki dereceleriyle başarılar kazanmışlardır.
Türkiye ve İl Düzeyinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi.

Bu doğrultuda Türkiye ve İl´de düzenlenen birçok yarışmada dereceler kazanan öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz eşliğinde İlçe Kaymakamımız tarafından ödüllendirilmişlerdir.

Bu kapsamda İlçe Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine İlçe Kaymakamımız Dr. Polat Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin ile ilgili okullarımızın yöneticileriyle birlikte öğrencilerimiz ve veliler katılmışlardır. Törende öğrencilerimiz tebrik edilerek kendilerine çeşitli hediyeler verilmiştir.

 

Dereceye giren öğrencilerimiz ve başarılı oldukları konulara ait listeler aşağıda yer almaktadır.

SNO

ÖĞRENCİ ADI VE OKULU

DERECE ALDIĞI ALAN

1

Simge Nur ERÇİN– Salur Ortaokulu

Ülkemizde 81 ilde tüm resmi ve özel ortaokullar arasında düzenlenen Şehit Ömer Halis Demir´e Mektup Yarışması’nda İl Birinciliği

2

Fatma Nur ERGÜL – Kumluca Kız Anadolu İHL

Türkiye Havayolu Pilotları Vakfı tarafından ülkemizde düzenlenen Havacılar ve Havacılık Temalı Şiir, Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışmasında, Türkiye birinciliği ile Yeşilay ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle Türkiye’de tüm okullar arasında düzenlenen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasında İl Birinciliği

3

Sevgi DEMİRAY – Kumluca Kız Anadolu İHL

Türkiye Havayolu Pilotları Vakfı tarafından ülkemizde düzenlenen Havacılar ve Havacılık Temalı Şiir, Resim, Kompozisyon, Fotoğraf ve Kısa Film Yarışmasında, Türkiye Birinciliği

4

Niran ÇAMURAL – Beykonak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce “Darbeden Demokrasiye: 15 Temmuz Demokrasi Zaferi” konulu kompozisyon yarışmasında İl Birinciliği

5

Meleknur ÇİMEN – Barbaros Ortaokulu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Gaziantep Mizyal Sanat Müzesi 19.Uluslararası Resim Yarışmasında Türkiye İkinciliği

6

Rozerin UÇGUN – Barbaros Ortaokulu

TÜBİTAK tarafından düzenlenen, 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda Bölge İkinciliği

7

Kübra AKINCI – Barbaros Ortaokulu

TÜBİTAK tarafından düzenlenen, 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda Bölge İkinciliği

8

B. Bayram ESEN – Özel Kumluca Sınav Ortaokulu

Milli Eğitim Bakanlığımızca gerçekleştirilen 1. ve 2. Dönem Ortak Sınavlarda tüm derslerden 100 tam puan -Türkiye Birinciliği

9

Arda TORUNOĞLU – Ziya Gökalp YBO

TÜBİTAK tarafından düzenlenen, 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda Bölge Üçüncülüğü

10

Eray ÖZDEMİR– Ziya Gökalp YBO

TÜBİTAK tarafından düzenlenen, 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda Bölge Üçüncülüğü

11

Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı olarak (Öğrenci Ayşe ÇETİNKAYA; Emin Can KARAGÖZ; Büşra KOLAK

 

Afyonkarahisar 1. Ulusal Housekeeping (Kat Hizmetleri) Yarışması’nda Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı olarak (Öğrenci Ayşe ÇETİNKAYA; Emin Can KARAGÖZ; Büşra KOLAK) Türkiye İkinciliği


21-06-201721-06-201721-06-201721-06-201721-06-201721-06-201721-06-201721-06-201721-06-2017