ANTALYA KUMLUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 103. Yıldönümü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf TEKDEMİR, bir kutlama mesajı yayınlamıştır.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Bugün, milli iradenin ve milli egemenliğin temel dayanağı olan TBMM'nin açılışının 103.yıldönümünü milletçe birlik, beraberlik, huzur ve güven içerisinde kutlamaktayız. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmekle, çocuklara olan güvenini ifade etmiş ve dünyada çocuklara bayram armağan eden tek lider olarak tarihe geçmiştir.

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi en derin saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 103. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum.

 

                                                                                      Yusuf TEKDEMİR

                                                                                      Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet Konağı Kat 3 07350 Kumluca/ANTALYA - 02428871006, 02428871938

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.